Matthew Noszka

Burak Özçivit, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ… Artık hepsi demode!  Kadınlardaki ‘yakışıklı’ algısı o kadar değişti ki, bunun yansımalarını ilk önce Amerika ve İngiltere’deki podyumlarda gördük. Sosyal medya fenomenleri, ünlülerin oğulları, lüks caddelerin elit erkekleri, Vine yıldızı Cameron Dallas gibi isimler bu yıl podyumlara adım attı. Bu durumun Türkiye’de de yansımasını görmemiz an meselesi! İşte 2016’da ‘yakışıklılık’ algımızı değiştiren birkaç örnek…

  • Leonardo diCaprio’nun mirasçısı Jordan Barrett

2015 Leonardo DiCaprio’ya benzeyen Jordan Barrett’ı dünyaya tanıtmış olabilir, ancak 2016 ona çok daha iyi geldi. Roverto Cavalli, Balmain ve H&M için kampanyalarda boy gösterdi, moda şovlarına katılması için kendisine özel jetler kiralandı. Barrett bu yıl, Steven Klein ve David Sims gibi fotoğrafçılara poz vermenin yanı sıra, işi ile aşk hayatı arasındaki dengeyi de kurmaya çalıştı. Gigi Hadid ve Joan Smalls gibi kadın modellerle dedikodusu çıktığını unutmadık!

Jordan Barrett
  • Cameron Dallas şov devam ediyor

Vine öldü ama Cameron Dallas‘ın kariyeri yaşıyor! Calvin Klein’in Sonbahar 2016 moda şovunda podyumlara sıçrayan Dallas, bu yıl Teen Vogue’un kapağında yer aldı, Calvin Klein’in reklamları için poz verdi. Ancak kariyer rotası modanın çok ötesine geçti. Kendisi yakında bir diziyle de televizyonlarda görünecek.

Cameron Dallas
  • Amerikalılar hala çok seksi

Amerikan erkek modeller her zaman moda dünyasında ön saflarda yer alıyordu ancak bu yıl saflara ‘cinsellik’ geldi. Mitchell Slaggert ve Matthew Noszka gibi yükselen yıldızlar, moda kampanyalarına sağlam cazibe kattı.

Matthew Noszka
Mitchell Slaggert
  • Erkekler de sokakta şık olmalı!

Podyumda iyi görünmek yetmiyor. Artık erkek modellerden de moda cesaretine sahip olmaları bekleniyor. Adonis Bosso, Michael Lockley, Sang Woo Kim, Luka Sabbat ve Luis Borges bu yıl sokak stilleriyle dikkati çeken isimler oldu.

Trevor Drury
  • Annesinin oğlu

Ünlülerin oğullarının podyuma çıkması artık çok normal karşılanıyor. Bu yılki erkek çocuklar özellikle dikkat çekici nitelikteydi. Özellikle süpermodel annesi Cindy Crawford’un izinden giden Presley Gerber’ı unutmadık…

Presley Gerber
  • Cool çocuklar

Podyumlar, keskin elmacık kemikleri olan erkek çocukları bulup çıkardı. Kit Butler‘ın yakışıklılığını, Emporio Armani‘nin kampanyalarında gördük.

Kit Butler
  • Müzisyenler

Nasıl ki pop yıldızları podyuma sızıyorsa, modeller de müzik dünyasına sızabilir! Bu yıl R & B sanatçısı Trè Samuels ve Trevor Drury podyuma adım attı.

Trè Samuels ve Trevor Drury

YORUM YOK

CEVAPLA