Estetik Gülüş tasarımı

Daha genç görünmek her kadının hayalidir. Kadınlar yaşları ne olursa olsun hep daha genç bir görünüme sahip olmak isterler. Ufak dokunuşlar ile bir anda daha genç görünmek mümkün.

Gözlere Dikkat

Yaşın gizlenmesinde en etkili bölgeler arasında göz çevresi yer alır. Doğru göz makyajı ile daha genç gözükmek mümkündür. Yaşlılık belirtisi olarak kabul edilen göz altı morluklarını kapatmak, göz bölgesinde dikkat çekecek ve koyu gölge oluşturacak ağır koyu renk makyajdan kaçınmak daha genç gözükmeyi sağlar. Kaşların dökülmesi de bir yaşlılık belirtisi olduğundan uygun bir kaş modelinde kaş tasarımı yaptırarak daha genç görünebilirsiniz.

Pürüzsüz Görünüm

Cildin pürüzsüz ve makyajsız gözükmesi genç bir görünüm elde etmenin gerekliliğidir. Bu ikisini aynı anda sağlamak zor gelse de kaliteli bir primer ve kapatıcı ile doğal bir görüntü elde ederek pürüzlerden kurtulabilirsiniz.

Saçlar Ruhun Aynası

Açık renk saçlar insanı her zaman biraz daha yaşlı gösterir. Sarı ya da toz pembe fark etmeksizin açık renk saçların dış görünüşe yaş ile ilgili olumsuz bir etkisi olabilir. Bu noktada kişinin ten rengi, saç modeli de oldukça önemlidir. Daha koyu renk saçlarla çok daha genç gözükebilirsiniz.

YORUM YOK

CEVAPLA