Dikkat Çekici Karın Bölgesine Sahip Olmanın Sırları

Çoğu kadın ne kadar kilo verirse versin karın bölgesinde meydana gelen sarkmalardan şikayetçidir. Sıkılaşması zor bir bölge olan karın bölgesini düzleştirmek ve dikkat çekici bir şekle sokmak için çeşitli sırlardan faydalanabilirsiniz.

Spor Vazgeçilmeziniz Olsun

Düz bir karın bölgesine sahip olmanın yolu elbette düzenli spor yapmaktan geçiyor. Bölgesel sıkılaşma hareketleri ile birlikte bütün vücudu çalıştıran aktiviteleri bir arada uygulayarak hem sağlıklı bir vücuda hem de dümdüz bir karna sahip olabilirsiniz. Doğrudan karın bölgesini çalıştıran egzersizleri ağırlık kemeri gibi ek aparatlar ile zorlaştırarak egzersizlerinizi ilerletebilirsiniz.

Beslenmeye Dikkat

Kilo fazlanız yok, vücudunuz oldukça sıkı tek istediğiniz düz bir karın ise bu istediğiniz her şeyi yiyebileceğiniz anlamına gelmiyor. Karın bölgesi için hayal edilen baklava dilimlerine az da olsa sahip olmak için işlenmiş gıdaları, şekeri ve kalitesiz karbonhidratları hayatınızdan çıkarmak zorundasınız. Tam tahıllı gıdaların yanı sıra hayvansal protein oranı yüksek olan ürünler düz bir karın için vazgeçilmezdir. Bunların yanı sıra bol bol sebze yemeyi ve su içmeyi de ihmal etmemelisiniz.

YORUM YOK

CEVAPLA