Editör seçimi: En İyi 5 Göz Kremi

Editörün Seçimi En İyi 5 Göz Kremi

Eğer erkenden kazayağı çizgileri, derin kırışıklıklar, kalıcı morluklarla karşılaşmak istemiyorsanız, önleminizi şimdiden alın.

Göz çevresi, yüzümüzün aynası. Sonuçta tüm günün yorgunluğu, bitkinliği gözümüze vuruyor. Göz bakım kremlerinin düzenli ve doğru kullanımı, gözle görülür ve hissedilir sonuçlar almanız için oldukça önemli. Sizin için en iyi beş göz kremini, denedik, derledik.

 

1- Lancome- Génifique Yeux Youth Activating Eye Cream

Yüzünüzün kaybettiği nemi geri kazandıran, kırışıklıkları anında yok ederek, yenilenmiş bir görüntü veren Lancome göz kremi, gençleştirici yapısıyla öne çıkıyor. Göz çevresindeki çizgilerle mücadele eden bu ürün, cilt tarafından hemen emilerek, pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.

En İyi Göz Kremleri

2- Estee Lauder Advanced Night Repair

Hemen fark edilecek bir değişim için Estee Lauder Advanced Night Repair denemeniz gereken bir ürün. Serum şeklindeki yapısıyla, göz çevresinde oluşan problemleri gidermekle kalmıyor, gelecekte karşılaşabileceğiniz olası sorunlar için de önlem alıyor. Özellikle kırışıklıklarla savaşta bu ürün istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayacak. Bu arada bu ürünü yalnızca gece uygulamak zorunda da değilsiniz…

En İyi Göz Kremleri

3- Shiseido Benefiance WrinkleResist 24 Intensive Eye

Sephora’nın en çok satan ürünlerinden sayılabilecek bu ürün, mevcut kırışıklıkları tedavi ediyor. Tedavi etmenin yanında, kırışıkların yeniden oluşmasını engellemeye yardımcı olurken, göz çevresinin gereken nem ihtiyacını da karşılıyor.

En İyi Göz Kremleri

4- Clinique All About Eyes Rich

Zengin ve yoğun dokusuyla göz çevresinin gereken nem ihtiyacını karşılayan Clinique All About Eyes Rich krem, göz çevresinde rahatlama hissi yaratan bir ürün. Özellikle yorgunluk belirtilerini azaltırken, göz altındaki şişlikleri de yatıştırıyor. Ürün yoğun yapıya sahip olsa da yağlı bir dokusu yok. Kısa sürede en çok sevdiğiniz ürünler arasına girecek.

En İyi Göz Kremleri

5- Dermologica Multivitamin Power Firm

Göz çevresindeki en ince çizgileri bile tespit ederek, kendini çizgilerle savaşmaya adayan bu ürün, sadece göz değil dudak çevresindeki kırışıklar için de tercih edilerek, özellikle makyaj öncesi kullanımı için ideal bir ürüne dönüşüyor. Kalın ve yoğun kıvamı cilde gereken nemi sağlarken, pürüzsüz bir görüntü yaratıyor.

En İyi Göz Kremleri

YORUM YOK

CEVAPLA