Güzel ve Çirkin’in Fragmanı Yayınlandı

 

Yeniden çekilmeye başlanan Güzel ve Çirkin filminin ilk fotoğraflarının arkasından çok geçmeden ilk fragmanı yayınlandı.

Harry Potter serisinden tanıdığımız güzel yıldız Emma Watson’ın başrolde oynadığı film sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. Emma Watson’a başrollerde 34 yaşındaki Dan Stevens eşlik ediyor. İlk olarak 1991 yılında Disney tarafından karşımıza müzikal animasyon olarak çıkan Güzel ve Çirkin’in yönetmen koltuğunda bu sefer Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 ve 2’den tanıdığımız Bill Condon yer alıyor.

Oyuncu Kadrosu Oldukça Geniş

Ünlü masalın beyaz perdeye uyarlamasında Emma Watson ve Dan Stevens’ın yanı sıra Emma Thompson, Ewan McGregor, Luke Evans, Kevin Kline, Jpsh God ve Ian McKellen gibi yıldızlar da yer alıyor. Hikayenin bir diğer uyarlaması ise 2014 yılında çekilmişti. 2 sene önce çekilen versiyonunda Christophe Gans yönetmenlik koltuğunda yer alırken başrollerde ise Vincent Cassel ve Léa Seydoux gibi isimler yer alıyordu. Yeni yapımda ayrıca 1991 yılında çekilen animasyon filmde yer alan orijinal şarkılar kullanılacak.

 

    • Güzel ve Çirkin’in Fragmanı Yayınlandı