İlişkiler ve İletişim

Erkeklerin Marslı kadınların ise Venüslü olmasını artık herkes kabulleniyor. Birbirinden çok farklı iki insan tipinin yüzyıllardır devam eden birlikte mutlu olma ihtiyacı göz önünde bulundurulduğunda iletişimin önemi ortaya çıkıyor. Kadınlar isteklerinin erkekler tarafından anlaşılmasını beklerken erkekler kadınların ne istediklerini açıkça söylemelerini bekliyor. Mutluluk ertelenmemesi ve bekletilmemesi gereken bir ihtiyaç olduğuna göre ilişkinizde temel olarak neler istediğinizi ifade etmelisiniz.

Romantizmden Korkmayın

Kadınlar erkeklerden romantizm bekler ama bunu asla ifade etmezler. Erkekler ise romantizm talebi olmayan kadınların beklentileri olmadığını düşünürler. Bir erkeğe çiçekler dalında güzeldir dedikten sonra ondan çiçek beklememek gerekir. Romantizm taleplerinizi flört konuşmaları yaparken belli etmeniz sizi seven erkek için yol gösterici olacaktır.

İletişim Kurun

İletişim kurmanın farklı yöntemleri vardır. Konuşmak, birlikte aktivitelere katılmak, kursa gitmek ya da beraber yemek yapmak gibi birbirinizi daha iyi tanımanızı sağlayan ve iletişiminizi kuvvetlendiren paylaşımlar yapın. Sevdiğiniz erkeğin taraftarı olduğu takımın maçlarını onunla izleyerek onun heyecanlarına ortak olmak gibi basit ama önemli iletişim yöntemleri geliştirin.

YORUM YOK

CEVAPLA