Sevgililer Günü ’nde Gitmemeniz Gereken 5 Mekan

Sevgililer Günü için artık sayılı saatler kalmışken nereye gideceğinizle kafanızı karıştırmak istemedik. Ama, rezervasyonunu son dakikaya bırakanlar için de uzak durmaları gereken mekanların listesini yaptık, sonuçta gitmemeniz gereken yerleri yazmak daha kolaydı.

Mitte Karaköy

Son zamanların en popüler mekanı olan Mitte, muhtemelen bu “özel” günde de istilaya uğrayacaktır. Eğer yan masadaki çift hakkında her detayı öğrenmek istemiyorsanız Mitte’den 14 Şubat’ta uzak durun.

360

Google’da İstanbul, Romantik mekan gibi anahtar kelimelerle arama yaptığınızda karşınıza ilk gelen mekanlardan olan 360, bu özel günde de yine kapısına kadar çiftle dolup taşacaktır.

Moda Teras

Anadolu yakasında oturanların Romantik Gün Kurtarıcısı olan Moda Teras, 14 Şubat’ta sadece çiftlerin değil muhtemelen aynı zamanda ergen çiftlerin de istilasına uğrayacak.

Leb-i Derya

Manzarasıyla fısıltılı, duygu dolu cümleler kurdurmaya muktedir olan bu mekan da Sevgililer Günü’nde kurban pozisyonuna düşebilir.

Ulus 29

Manzarası şahane olan ve gece hayatındaki rütbesiyle özel kutlamalar için ilk seçeneklerden biri olan Ulus 29 sanıyor musunuz böyle bir günde boş kalsın? Kalmaz, uzak durun!

YORUM YOK

CEVAPLA