Bilekten Botlar

Yeni yıl için geri sayım başladı. Hazırlıklar tam gaz devam ederken elbette en önemli konu o özel akşamda ne giyileceği. Elbise ve ayakkabı önerileri ile yeni yılı trend bir şekilde karşılayabilir hem de uzun süre moda olacak bir parçayı dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Kırmızı Çizme
Yeni yılın olmazsa olmaz rengi bu sezonda ipi göğüslüyor. Kadife ve kırmızının uyumu göz alıcı çorap çizme modellerinde bir araya geliyor.

 

Kırmızı Bot

Bilekten Botlar
Bilek hizasına gelen botlar yılbaşı modası için iyi bir alternatif olabilir. Transparan detaylı bu kırmızı model ise oldukça ön plana çıkıyor.

Bilekten Botlar

Bağlama Detayı

Bilekten bağlı, kalın topuk ve açık bu modeller yılbaşını kapalı alanda geçirecekler için şık bir seçenek oluyor. Sezonda çok kez tercih edilen model yeni yılda da vazgeçilmezler arasında yer alacağa benziyor.

Bağlama Detayı

Yaramaz Çekicilik
Tüy detayları çok sık görmüş olsak da özellikle terliklerde görmeye alışık olduğumuz detayları bilekten bağlı ayakkabılarda görmemiz pek alışılmış değil. Bu model yılbaşı gecesi için mini ve sade bir elbise tercih edenler için çarpıcı bir aksesuar olabilir.

Yaramaz Cekicilik

Masalsı Bir Gece
Kadifenin şıklığı, bilekten bağlı ayakkabıların sahip olduğu zariflik ve eşsiz bir tasarım bir araya gelerek prenseslere yakışır bir model ortaya çıkarmış. Uzun elbiseleri harika bir şekilde tamamlayacak model yılbaşının gözdeleri arasında yer alıyor.

Masdalsı bir gece

YORUM YOK

CEVAPLA